Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josef Brabec st. - životní jubileum

21. 11. 2011

Právě dnes slaví náš dlouholetý člen Josef Brabec st. krásné 70. narozeniny. Jménem našeho sboru bych mu chtěl poděkovat za obětavou práci, kterou vykonává pro náš sbor i ostatní a popřát hodně zdraví do dalších let.

U této hezké příležitosti jsme uspořádali v neděli 20. listopadu malou oslavu v naší hasičárně. Zde byly Josefu Brabcovi předána čestná uznání  sboru, okrsku a řád okresního sdružení hasičů Praha Východ za příkladnou práci. Toto ocenění bylo předáno z rukou p. Křížka a pana Laciny - zástupců za Okresní sdružení hasičů Praha Východ.

Blahopřejeme!

 

Jenda Brabec

 

Pár fotografií z akce: hasiciturkovice.rajce.idnes.cz/Brabec_Josef_70_oslava_s_hasici/

 

picture-031.jpg

 

picture-034.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář