Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!!Vodovod v Turkovicích

22. 1. 2009

Turkovice 22.ledna 2009

Věc: Vodovodní síť Turkovice

Vážení spoluobčané, v roce 2009 se bude v místní části Turkovice budovat páteřní síť vodovodu, která povede z Ondřejova do Turkovic a to v tělese komunikace nebo její blízkosti a dale bude pokračovat do Lensedel. Ten kdo přímo sousedí s uvedenou komunikací vedoucí z Ondřejova do Lensedel se bude moci na vodovod bezprostředně připojit. Co to bude pro Vás znamenat: Podepsat smlouvu o připojení a uhradit v prvé etapě částku 2400,-Kč za projekt přípojky a za činnost spojenou s vyřízením územního rozhodnutí. V etapě druhé se bude jednat o vybudování vlastní přípojky do domu, jejíž částka by se měla pohybovat kolem 20.000,-Kč

V Úterý 27.ledna 2009 od 19 hodin se bude konat v prostorách požární zbrojnice v Turkovicích krátká schůze, na které si budete moci vyzvednout připravené smlouvy o připojení společně s průvodním dopisem a starosta obce Vám zodpoví Vaše případné dotazy. Ten kdo bude mít zájem o připojení a nebude se moci na uvedenou schůzi dostavit může prostřednictvím emailu brabec.jenda@seznam.cz nebo telefonu 603404388(Jan Brabec) zažádat o doručení smluv nebo se osobně zastavit na obecním úřadě v Ondřejově. Těch, co se připojení na vodovod týká, prosím o rozšíření této informace na své sousedy. Budování dalších rozvodů vodovodní sítě v Turkovicích bude závislé na finančních možnostech obce.

Za osadní výbor Turkovice

Jan Brabec

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář