Jdi na obsah Jdi na menu
 


Asistence při opravě silnice v Turkovicích


V neděli 12.6. jsme asistovali místnímu podnikateli při opravě silnice v Turkovicích.

Na žalostný stav silnic v Turkovicích, které patří do správy středočeského kraje, se už nemohl dále dívat vlivný místní podnikatel, který si nepřeje být jmenován a rozhodl se, že alespoň ty nejhorší díry vyspraví na vlastní náklad. Na nás se obrátil s prosbou o dopravní asistenci a o vyčištění okolí děr vysokotlakem.
Vzhledem k tomu, že i přes naše několikeré písemné i ústní urgence, osobní jednání a eskalace přes starostu obce se s děravými silnicemi v Turkovicích nic neděje už déle než půl roku, rádi jsme přiložili ruku k dílu a pomohli tak motoristům, kteří naší obcí projíždějí.

Pepík Brabec

 

12062011412.jpg

 

12062011416.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář