Jdi na obsah Jdi na menu
 


Branný den v ondřejovské základní škole(269)

11. 6. 2010
Již potřetí v řadě pomáhá jednotka z Turkovic zajišťovat organizaci branného dne v onřejovské základní škole. Program byl zahájen vyhlášením poplachu přímo ve škole, kde jsme dohlíželi nad správným opuštěním budovy. Dále bylo naším úkolem zajistit stanoviště s požární tématikou a to konkrétně na starém fotbalovém hřišti. Děti od první do osmé třídy byly rozděleny do skupinek my jsme postupně formou konsultací ověřovali jejich dosavadní znalosti zaměřené na požární tématiku a zdravovědu a samozřejmě si od nás odnesly spousty nových a zajímavých informací a poznatků.
Jelikož bylo tropické počasí, připravili jsme si pro děti i kantory chlazené nápoje a káď s vodou. Branné dopoledne se dle mého názoru na našem stanovišti vyvedlo a tímto bych si dovolil poděkovat Jirkovi, Milošovi, Pepovi a panu Brabcovi za jejich obětavost při přípravě i na vlastním klání. Kluci díky!

Pár foteček:

http://hasiciturkovice.rajce.idnes.cz/Branny_den_ondrejovske_zakladni_skoly_11.6.2010/
Jenda Brabec

Obrazek

Obrazek