Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den se záchranáři na zámku Berchtold Vidovice

21. 5. 2009

V pondělí 18. května byl uspořádán na zámečku Berchtold ve Vidovicích Záchranářský den určený zejména pro děti. Tohoto klání jsme se účastnili společně se Záchrannou službou a Policií ČR. Pro děti byl připraven bohatý program. Jednotlivé složky předváděli dětem přívětivou formou své náčiní a pomůcky a povídali si s nimi o krizových situacích. Dětmi asi nejoblíbenější byla ukázka s psovody. Na závěr jsme si pro všechny diváky připravili živou ukázku dopravní nehody dvou osobních automobilů. Tohoto zásahu se účastnily všechny záchrannářské složky a a jednotlivé úkony byly v přímém přenosu komentovány.

Myslím si, že se záchranářské dopoledne vydařilo a děti si odnesly spoustu zážitků a vědomostí. Děkuji všem z naší jednotky, kteří obětovali dovolenou pro ty nejmenší, dále za příkladnou spolupráci klukům ze záchranky a neméně kolegům policistům.

Jenda Brabec 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář