Den se záchranáři na zámku Berchtold 17.června 2010

18. 6. 2010
Již podruhé v řadě byla naše jednotka požádána o spolupráci při zajištění dne se záchranáři na zámku Berchtold ve Vidovicích. Naším posláním bylo přiblížit více než 450 dětem činnost jednotek požární ochrany a ukázat část svého vybavení. Na závěr jsme si nejenom pro malé diváky připravili ukázku dopravní nehody s požárem společně se záchranou osob. Na této ukázce spolupracovala i Policie a Záchranná služba.
Myslím si, že se program líbil a věřím, že si děti odnesly i spousty nových poznatků.

Dovolil bych si poděkovat klukům z jednotky, kteří v pracovní době obětovali svoji dovolenou a reprezentovali naši jednotku. Dík patří i našemu kamarádovi Vikimu, který pořídil spousty fotografií.

Fotogalerie Viki:

Jenda Brabec