Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den se záchranáři na zámku Berchtold 17.června 2010

18. 6. 2010
Již podruhé v řadě byla naše jednotka požádána o spolupráci při zajištění dne se záchranáři na zámku Berchtold ve Vidovicích. Naším posláním bylo přiblížit více než 450 dětem činnost jednotek požární ochrany a ukázat část svého vybavení. Na závěr jsme si nejenom pro malé diváky připravili ukázku dopravní nehody s požárem společně se záchranou osob. Na této ukázce spolupracovala i Policie a Záchranná služba.
Myslím si, že se program líbil a věřím, že si děti odnesly i spousty nových poznatků.

Dovolil bych si poděkovat klukům z jednotky, kteří v pracovní době obětovali svoji dovolenou a reprezentovali naši jednotku. Dík patří i našemu kamarádovi Vikimu, který pořídil spousty fotografií.

Fotogalerie Viki:

http://fotoviki.rajce.idnes.cz/Hasici_Turkovice_17.6.2010/Jenda Brabec

Obrazek

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Jenda Brabec, 8. 7. 2010 9:01)

Dobrý den pane Růžička,

opravdu nás moc těší a vážíme si pozitivního ohlasu na náš malý podíl při dni záchranářů na zámečku Berchtold. Pokud se bude akce opakovat i v příštím roce, pokusíme se připravit pro děti opět něco zajímavého.

S pozdravem

Jenda Brabec - velitel jednotky SDH Turkovice

Poděkování

(JUDr.Václav Růžička, 5. 7. 2010 22:39)

Zdravím Vás,
děkuji všem za pěknou akci na našem zámku 17.6. BERCHTOLD.Ještě dnes když děti přijednou na zámek s rodiči vzpomínají na hasiče s Turkovic. Jako poděkování Vás zveme zdarma s dětmi k nám do parku či dospělé na pěkný koncert 10.7. francouzského zpěkávka Joela Brose a české cantry kapely Ž.Dubáci.