Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den Mukařov 8.6.

8. 6. 2013

 

 

SDH Mukařov nás požádal o ukázku techniky - Sanitky MB Sprinter u příležitosti Dětského dne v Mukařově. Protože zejména s mukařovskými děvčaty spolupracujeme delší dobu a vždycky velmi rádi, přijali jsme pozvání s radostí.

     Zatímco na fotbalovém hřišti se děti mohly vyřádit jak chtěly, prostor u školy byl vyhrazen pro statické, ale i dynamické ukázky. Techniku zde předváděli místní hasiči - CAS 20 Terrno, Policie ČR z MO Kamenice a samozřejmě v roli záchranářů turkovičtí hasiči se sanitkou MB Sprinter. Dynamickou ukázku předvedla mukařovská přípravka -  ti nejmenší se prezentovali při zásahu na uměle vytvořený papírový objekt. Vedli si při tom znamennitě.

     Zatímco se všichni bavili, my jsme předváděli vybavení našeho vozidla všetně několika praktických ukázek práce s nosítky.   Díky slunečnému počasí se den vydařil a jsem rád, že jsme svou účastí podpořili  místní hasiče. 
 

Pepík Brabec

mukarov.jpg