Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den s hasiči ve Hvězdonicích 26.6.2010

30. 6. 2010
V sobotu 26. června byla naše jednotka pozvána do nedalekých Hvězdonic, abychom zde svoji ukázkou obohatili program dětského dne. Celá akce byla organizátory výborně připravena a na děti i ostatní účastníky čekal opravdu zajímavý program a mnoho atrakcí. Za všechny bych uvedl: skákací hrady, plnění nerůznějších dětských úkolů na několika stanovištích, ukázka hasičské techniky, jízda na čtyřkolce, pohled na hřiště z výšky 49 metrů (z klece zavěšené na háku jeřábu), ukázka práce záchranářských psovodů společně s jejich čtyřnohými miláčky a to na souši i na vodě, jízda v policejním Passatu a v neposlední řadě ukázka jednotky z Turkovic a to se zaměřením na vyproštění a první pomoc při dopravní nehodě osobního automobilu a motorkáře.
Naše ukázka byla pojata jako taktické cvičení včetně figurantů. Zachraňovali se dvě osoby - řidič vozidla a motorkář. Dle zpětného ohlasu si myslím, že se ukázka povedla.
Opět bych si dovolil poděkovat všem klukům z naší jednotky, kteří se na ukázce  podíleli.

Kompletní fotogalerie bude k dispozici později.

Jenda Brabec

Obrazek

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář