Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikuláš 2009 v Turkovicích

5. 12. 2009

I letos se hrstka hasičů z Turkovic sešla 5. prosince v podvečer na klubovně, aby se přestrojila za čerty, anděla a Mikuláše a vydali se na obchůzku za malými dětmi. Letos je čekalo dvanáct stavení v počtu jednadvaceti dětí. Díky Janě Dvořákové. která má na úspěchu našeho tažení lví podíl, se akce podle mého názoru mimořádně povedla. Děti dostávali Mikulášské balíčky plné dobrot a ovoce.

Děkuji všem soptíkům, kteří se na akci podíleli, zejména Janě Dvořákové.

Jenda Brabec

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď Katce Pěchové

(Jenda Brabec, 11. 1. 2010 21:38)

Dobrý den Katko,
jsme rádi, že se Vám náš Mikuláš líbil. Děláme to pro tradici, aby se na tuto událost časem nezapomnělo a hlavně také pro ty prcky, udělat jim nadílkou trochu radosti. A malé uličníky malinko postrašit...:-)
Největší zásluhu na této akci má Jana Dvořáková-je takovým hnacím motorem:-)

Jenda Brabec

Díky moc za Mikuláše, Anděla a čerty

(Katka Pěchová, 11. 1. 2010 21:14)

Díky za organizaci Mikuláše, prcek to sice "ořval", ale dotěď si pamatuje 3 čerty a to, že dal dudlíky a čerti si je odnesli do pekla..
Byli jste super moc díky !!