Mikuláš 2009 v Turkovicích

5. 12. 2009

I letos se hrstka hasičů z Turkovic sešla 5. prosince v podvečer na klubovně, aby se přestrojila za čerty, anděla a Mikuláše a vydali se na obchůzku za malými dětmi. Letos je čekalo dvanáct stavení v počtu jednadvaceti dětí. Díky Janě Dvořákové. která má na úspěchu našeho tažení lví podíl, se akce podle mého názoru mimořádně povedla. Děti dostávali Mikulášské balíčky plné dobrot a ovoce.

Děkuji všem soptíkům, kteří se na akci podíleli, zejména Janě Dvořákové.

Jenda Brabec