Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oprava iferenciálu na Š706 CAS 25

21. 4. 2014

Zásah z minulého pátku si budeme pamatovat hodně dlouho. Nebyl nikterak zvláště zajímavý po hasičské stránce, ale za to došlo k zásadní poruše na našem zásahovém autě Š706 CAS 25. Odporoučel se nám totiž zadní diferenciál. Z kopcovitého terénu jsme se tak dokázali dostat zpátky domů jen za pomoci předního náhonu a kolegů z Ondřejova.

Jedna z mála nedotknutých součástí našeho auta už také vzala za své.... Diferák jsme teda ještě nedělali..... Všechno je hold jednou poprvé:-)

Po 14-ti hodinové operaci je  opět naše CAS 25 akceschopná a to zásluhou party hasičů a nezištné pomoci p. Vávry.

diferak.jpg

diferak1.jpg

 

Další fotografie na:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.777310255614254&type=1

 

Josef Brabec