Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomáháme Vám kdykoli je to třeba!

Pomáháme Vám kdykoli je to třeba!

O tom, že turkovičtí hasiči umějí pomoci i když zrovna nejsou ve službě se přesvědčil v pondělí 4.7. pan Mareček ze Senohrab.

V podkroví chaty pana Marečka se totiž usídlily vosy, které mu z pobytu na chatě dělaly doslova peklo. Jaké však měl štěstí, že si na opravu své chaty objednal právě řemeslníky z Turkovic - kteří jsou současně také dobrovolnými hasiči. Miloš Muller a Jirka Srna ani na chvilku nezaváhali a vosí hnízdo během chvilky zlikvidovali. Co na tom, že za sebou zrovna nemají hasičský vůz, stačila jim běžná včelařská výstroj, kterou si Jirka vozí ve svém služebním voze s sebou - co kdyby náhodou byla třeba......:) A vidíte, jak přišla vhod!

Pepík Brabec

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář