Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomáháme ve školce

3. 7. 2011


Pomáháme ve školce

Naše školka má zbrusu novou zahradu. Bez vody však tráva ne a ne růst a tak když zrovna nepršelo, pomohli jsme zalít zahradu z naší hasičské cistareny CAS 25 Liaz.

Na žádost pana starosty jsme několikrát v průběhu června zalili školní zahradu, která byla čerstvě osetá travním semenem. Práce to nebyla jednoduchá, jílové podloží nechtělo vodu absorbovat a proto jsme museli zálivku několikrát opakovat.
Nevšední podívaná se nám však naskytla v úterý 28.června. Zrovna když jsme dorazili, čekala na nás školka plná dětí. To by nebylo až tak nic divného, kdyby zrovna nebylo 19:30. Jak jsme se dozvěděli, předškoláci měli rozlučku se školkou a aby to byla rozlučka jak se patří, tak ve školce zůstali až do rána.
Pro nás a určitě i pro naše malé - za chvíli už prvňáčky - to bylo příjemné zpestření jinak rutinní práce. Doufáme, že jsme pomohli a že v září už budou naše děti využívat zahradu jak se patří!

Pepík Brabec