Jdi na obsah Jdi na menu
 


PYROCAR 2008 - malé ohlédnutí

1. 9. 2008

V sobotu 30. srpna 2008 ráno osádka ve složení Jenda, Keny, Fanda a Pavla vyrazila s naším zásahovým automobilem CAS 25 LIAZ směr Přibyslav. Úkolem bylo prezentovat naše auto na setkání hasičských vozidel a dále pak získat odborné zkušenosti od ostatních . V odpoledních hodinách naše řady rozšířili i Pepa, Karlas a Zuzka. Setkání se nakonec účastnilo více než 250 hasičských vozidel ze všech koutů naší republiky. Naše cisterna díky výborné prezentaci nás všech slavila úspěch a poutala  obdivuhodnou pozornost.

Kolegové z Lensedel byli na setkání již od pátku. Prouhloubili jsme společně naše dobré vztahy.

Děkuji všem za dobrou reprezentaci naší jednotky a těším se na další ročník Pyrocaru.

Obrazek

Jenda Brabec

 

Náhledy fotografií ze složky