Školení nositelů dýchací techniky

21. 4. 2012

Školení nositelů dýchací techniky

Sobota 21. dubna 2012 byla pro nás doslova školícím dnem. První školení začínalo už v 8:00 v Kolíně a bylo určeno pro nositele dýchací techniky.
     Po nutné dávce teorie a ověřovacím testu jsme se přesunuli na venkovní hřiště profesionálních hasičů v Kolíně kde jsme absolvovali praktickou část. Nováčci však ještě budou muset projít výcvikem v polygonu, který s nimi rádi absolvujeme také. Z naší jednotky se zúčastnilo 7 borců, atmosféru doplnili hasiči z Kolínské oblasti a také naši sousedé z Lensedel. na rok máme splněno, tak teď hurá zpátky domů, čeká nás školení zdravovědy.

prakticky-vycvik.jpg