Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školení nositelů dýchací techniky

21. 4. 2012

Školení nositelů dýchací techniky

     Sobota 21. dubna 2012 byla pro nás doslova školícím dnem. První školení začínalo už v 8:00 v Kolíně a bylo určeno pro nositele dýchací techniky.
     Po nutné dávce teorie a ověřovacím testu jsme se přesunuli na venkovní hřiště profesionálních hasičů v Kolíně kde jsme absolvovali praktickou část. Nováčci však ještě budou muset projít výcvikem v polygonu, který s nimi rádi absolvujeme také. Z naší jednotky se zúčastnilo 7 borců, atmosféru doplnili hasiči z Kolínské oblasti a také naši sousedé z Lensedel. na rok máme splněno, tak teď hurá zpátky domů, čeká nás školení zdravovědy.

Pepík Brabec

prakticky-vycvik.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Něco veselého

(Denny, 18. 3. 2013 12:02)

Dobrý den. Letos koluje po internetu unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - skvělé na jaro, když je hodinka, dvě času. Vydělávám si takto už od půlky ledna a jsem tím fascinována :-) Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Čekujte www.CervenaCerna.cz