Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školení první pomoci

21. 4. 2012

Školení první pomoci

     Na sobotní podvečer pro nás děvčata z Místní skupiny ČČK Turkovice připravila zajímavé školení z oblasti poskytování předlékařské první pomoci.
     Školení vedla námi oblíbená lektorka Kateřina Jankovcová, která pro nás připravila praktický zácvik přímo s vybavením, které máme v naší sanitce. Nechyběl nácvik resuscitace, velkou pozornost jsme věnovali fixaci krční a bederní páteře a také zjišťování a kontrole životních funkcí.
     Protože se nám školení líbilo, domluvili jsme se na dalším pokračování a to formou zásahů u simulovaných událostí. Doufám, že díky úspěchu tohoto prvního počinu stoupne také zájem z řad členů sboru i ČČK.

Pepík Brabec

 

nositka.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář