Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školení velitelů a strojníků Bílé Políčany

20. 2. 2010
V termínu 9.-13. února 2010 se vybraní členové naší jednotky účastnili školení velitelů a strojníků v hasičské škole v Bílých Políčanech. Toto školení je pětidenní (40 vyučovacích hodin) a musí ho dle zákona absolvovat velitelé a strojníci jednotky požární ochrany kategorie 3 a to jedenkráte za pět let.
Během školení jsme nasbírali spousty nových a zajímavých poznatků, které se nám při naší záchranářské práci budou určitě hodit. Lektory byli ostřílení borci s mnohaletými zkušenostmi. Svým výkladem dokázali zaujmout po celý den výuky. Strojníci si vyzkoušeli mnoho cvičení v praxi s vodou. Závěrem školení byl písemný test. Dále strojníci prováděli praktickou zkoušku a velitelé zkoušku ústní. Všichni naši členové - Pepík Brabec, Fanda Srna, Jenda Brabec jako velitelé a Miloš Muller s Josef Brabec senior úspěšně tento kurz absolvovali. Gratulujeme.
Jmenovaní byli na kurzu ze svého volného času  nebo dovolené,  ušetřili tak značné prostředky z rozpočtu obce, za což jim patří nemalé díky.

Jenda Brabec

Fotogalerie:

http://hasiciturkovice.rajce.idnes.cz/Skoleni_velitelu_a_strojniku_Bile_Policany_9.-13.2.2010/Obrazek


Obrazek


Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šíří se rychle

(Petra, 18. 3. 2013 10:29)

Nazdar bazar! Všichni mluví o tom, že se objevila revoluční metoda výdělku peněz, skvělé na jaro, když je hodinka, dvě času :) Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to až neuvěřitelné. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka :) Více info na www.CervenaCerna.cz