Jdi na obsah Jdi na menu
 


Splachování místních komunikací ve Třemblatech

5. 5. 2012

Splachování místních komunikací ve Třemblatech i přes to, že Obec Ondřejov si na stavbu vodovodu a kanalizace najala renomovanou firmu Zvánovec, občas se technologie s počasím prostě nepotkají.....:-( Zrovna v pátek 4.5. si občané Třemblat stěžovali na vysokou prašnost v pražské ulici. Starosta obce nás požádal o zakropení problematického úseku. Žádný problém, vyrážíme tedy s naší cisternou směr Třemblaty. První cisterna zahučela v prachu třemblatských cest jako nic a tak hledáme místo, kde ji opět naplníme. Hydrant - to je to první, co nás napadlo. Ale chyba lávky! První podzemní hydrant u zastávky je tak špatně namontovaný, že nelze nasadit nástavec. No co, jsou tu ještě další. Druhý podzemní hydrant u odbočky na Zvánovice - zde pro změnnu nejde otevřít šoupě. Třetí hydrant - nadzemní u Horáčků není zavodněn...... :) Asi jsme příliš nároční na funkčnost stavby za 80 milionů Kč :-)

Pepík Brabec  

 

krizovatka.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář