Jdi na obsah Jdi na menu
 


Udržujeme obecní kanalizaci

Udržujeme obecní kanalizaci

Hasiči již po léta neodmyslitelně k naší obci patří a to také díky našemu přesvědčení, že Turkovice také přece patří tak trochu nám - turkovickým soptíků. Jedním z důkazů tohoto tvrzení je dnešní minibrigáda - údržba obecní kanalizace a oprava dešťové kanalizace na naší hasičárně.

Obětavost a činorodost Jirky Srny nezná mezí a je to právě on, kdo pravidelně čistí vpustě a otevřená koryta toků místní dešťové kanalizace. Právě díky němu se v Turkovicích daří i větší přívalové deště ustát beze škod, protože voda prostě teče tudy, kudy má a nerozlévá se do míst, kde by mohla způsobit škodu.

Dnes to vzal Jirka trohu razantněji - za pomoci minibagru obnovil několik vpustí. Navíc zaústil okapový svod přístavby hasičárny do trativodu. Na zimu jsme tedy v Turkovicích připraveni!

Pepík Brabec

15102011539.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář