Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Turkovicích hrajeme hokej

16. 1. 2009


V Turkovicích hrajeme hokej!

    Pokud je příznivé počasí, schází se příznivci ledního hokeje z řad turkovických hasičů a našich přátel v sobotu a v neděli odpoledne na turkovickém rybníku, aby sehráli několik hokejévých klání. Na ledové ploše zbyde dost místa také pro naše manželky, milenky i přítelkyně (někdo zvládá všechny najednou:)) a dokonce také pro ty nejmenší. Zkrátka bruslí celé Turkovice, a to je dobře!
    Údržba ledové plochy je však náročná, po každé sněhové nadílce je nutno odklidit celou ledovou plochu. Několikrát také hasiči upravují povrch plochy skrápěním, žehlením nebo technikou svařování spár. To všechno proto, abychom se mohli pravidelně scházet při trošce zdravého pohybu.
    Velký dík patří majiteli rybníka panu Tlamichovi, bez jehož laskavého svolení a pochopení pro aktivity na ledě by bruslení v Turkovicích nebylo možné.
    Ve fotogalerii přinášíme některé momentky z nedělní pohokejové rozlučky. Doufám, že i ty si přijdeš s námi zahrát, zabruslit anebo jen tak popovídat na rybník!

Pepík Brabec

Obrazek