Výměna servořízení CAS 25

3. 4. 2012

Výměna servořízení CAS 25

...potíže s technikou nás stále pronásledují. Včera po 9 hodinovém nočním maratonu jsme vyměnili servořízení na CAS 25. Ze 4 svorníků drželo pouze na dvou, někdy se člověku zdálo, že volant je polohovatelný:)
     Vše se podařilo díky obrovskému nasazení hrstky odvážných turkovických hasičů. Kdo tuto práci někdy dělal, ví, že za daných prostorových možností je to doslova peklo. A navíc "na koleně" v garáži turkovické hasičárny. Osobně smekám klobouk a děkuji hochům za perfektní práci! Vždyť šli spát až ve 2:30!