Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výměna servořízení CAS 25

3. 4. 2012

Výměna servořízení CAS 25

      ...potíže s technikou nás stále pronásledují. Včera po 9 hodinovém nočním maratonu jsme vyměnili servořízení na CAS 25. Ze 4 svorníků drželo pouze na dvou, někdy se člověku zdálo, že volant je polohovatelný:)
     Vše se podařilo díky obrovskému nasazení hrstky odvážných turkovických hasičů. Kdo tuto práci někdy dělal, ví, že za daných prostorových možností je to doslova peklo. A navíc "na koleně" v garáži turkovické hasičárny. Osobně smekám klobouk a děkuji hochům za perfektní práci! Vždyť šli spát až ve 2:30!

Pepík Brabec

 

img_7381.jpg

 

img_7382.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 18:32)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 15:49)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz