Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava hasičské techniky Mnichovice

19. 8. 2012

Třetí srpnová neděle byla ve znamení lehce odpočinkové akce - byli jsme pozváni s naší CAS 25 na výstavu hasičské techniky do Mnichovic pořádanou u příležitosti výročí 130. let založení SDH Mnichovice.

     Akci jsme využili též k výměně zkušeností s ostatními posádkami vystavované techniky. Ač byla naše CAS 25 zařazena v sekci historické techniky, má stále co nabídnout při hasičských zásazích i v dnešní době. Koneckonců vždyť je v Turkovicích  zařazena jako první výjezdové vozidlo.

     Výstava proběhla za krásného horkého a slunného letního odpoledne mezi 13-tou a 16-tou hodinou. K osvěžení účastníků místní hasiči využili vodu z hydrantu a kropili co se dalo. Mě osobně na akci chybělo jen občerstvení v podobě burčáku :)  Na ten však je ještě příliš brzy a tak doufám, že snad alespoň pro příště pořadatelé zvolí vhodnější termín :)

 

Pepík Brabec