Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte v knize návštěv!
Zde nám můžete zanechat vzkaz, námět na zlepšení činnosti našeho sboru nebo funkce našich webových stránek, připomínku k uspořádaným akcím, prostě vše, co bychom měli vědět a co snese veřejnou publikaci. :-)
Děkujeme.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a testTest, just a test

(Aqualvap, 4. 5. 2017 2:20)

Dotaz

(Viktor Pěch, 21. 5. 2013 17:19)

Dobrý den,

prosím o sdělení pana Macháčka, kdy bude v Turkovicích opravena místní cesta.

PS: Pane Macháčku, Turkovice jsou mezi Ondřejovem a Senohraby....

Děkuji.

Re: Dotaz

(Jenda Brabec, 22. 5. 2013 8:38)

Dobrý den pane Pěchu,

o jakou konkrétní místní komunikaci se Vám jedná?

Re: Re: Dotaz

(Viktor Pěch, 22. 5. 2013 19:04)

Dobrý den, no v podstatě všechny, nejvice poškozena, jestli to tak jde vůbec popsat, je komunikace ze Senohrab do Ondrejova a Lensedum.

Děkuji.

VP

Re: Re: Re: Dotaz

(Josef Brabec, 23. 5. 2013 20:10)

Pane Pěchu,

silnice 1081 (Turkovice - Lensedly) a 6031 (Senohraby - Ondřejov) jsou ve správě SÚS Středočeského kraje. Na jejich špatný stav kontinuálně upozorňujeme správce, tedy SÚS Stč. Kraje. Díky našim podnětům SÚS opravila ještě v zimě úsek 6031 Ondřejov - křižovatka Turkovice. Po zimě jsme opět urgovali opravu zejména silnice 1081, ale také dokončení opravy 6031 v úseku křižovatka Turkovice - Senohraby. K dnešnímu dni SÚS opravila silnici 1081, avšak 6031 v úseku Turkovice - Senohraby stále není opravena. Toto bylo řešeno na osadním výboru 19.5. a následně jsem zadal úkol starostovi na obení radě 20.5., aby urgoval na SÚS provedení opravy silnice 6031 v úseku Ondřejov - Senohraby.

Protože obec ani hasiči nejsou vlastníky ani správci komunikace, mohou pomoci s opravou pouze již zmíněnými urgencemi, žádostmi, a reklamacemi. Takto , zejména v zimním období hasiči činí téměř pokaždé, když je silnice nesjízdná. Prostřednictvím obce pak v letních měsících několikrát urgujeme ať už opravy povrchu, tak sekání nebo hloubení příkopů.

Děkujeme Vám za podnět a doufáme, že SÚS provede nápravu .

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 18:36)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 15:49)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

get cheap beats by dre

(cheap beats by dre for sale, 19. 12. 2012 23:19)

cheapbeatsbydredrs <a href="http://www.cheapbeatsbydredrs.com">cheap beats by dre on sale</a>

dotaz

(Petr, 1. 6. 2012 12:20)

Ahoj Pepo. Přečetl jsem si Vaše zprávy o výjezdech našeho SDH. Četl jsem o Vás i v Ozvěnách Ondřejova Třembla a Turkovic, kde uvádíš že pravidelně vyjíždíte na zásah do 5 minut od nahlášení. Proč tedy ve článcích o Vašich výjezdech uvádíš přesný čas nahlášení požáru ale nikdy neuvedeš čas příjezdu na místo ? Není to škoda, nepochlubit se ? Dále jsem se chtěl zeptat co bylo příčinou nehody nákladního vozidla v obci Třemblaty u které jste zasahovali. Slyšel jsem totiž že vozidlo přesto že projíždělo křižovatkou velmi pomalu řidič nedokázal odbočit neboť přesto že bylo sucho byla celá křižovatka pokryta soustavnou vrstvou bahna která nejen že nabyla řádně označena jako překážka v siničním provozu ale, což je velmi znepokojující, prý byla vytvořena Vaším SDH po té co jste vodu nastříkali do hromad složené hlíny po výkopových pracích. Za odpověď a vysvětlení situace předem děkuji. Petr

Re: dotaz

(Pepík, 3. 6. 2012 11:59)

Odpověď Petrovi:

články o výjezdech se snažíme psát stručně, výstižně a tak, aby v nich byly pouze informace, které tam být mohou a jsou pro veřejnost určené. Časové informace naše, které máme k dispozici se mohou lišit od oficiálního záznamu o zásahu (rozdíl v nastavení hodin, odeslaná - přijatá informace a podobně), a proto je detailně neuvádíme, kromě toho času ohlášení - to je pro orientaci čtenáře, aby věděl, kdy se to asi stalo.

Co se týče situace ve Třemblatech, tak tam jsme byli požádáni starostou obce na základě stížnosti občanů na prašnost o zakropení vozovky na silnici č. 113, kde byla vrstva prachu po výkopových pracech na kanalizaci. Myslím, že to byl první den, kdy tam byl puštěn provoz po uzavírce. Na křižovatce ve směru na Myšlín byla souvislá vrstva cca. 1 cm prachu, který jsme opravdu důkladně spláchli. Po naší práci zůstala silnice mokrá, což je po takové práci běžné a jsem přesvědčen, že z hlediska adheze se situace nezhoršila - prach klouže možná ještě víc než mokrý povrch. Do hromad jsme nekropili a stejně tak je nesmysl , že tam po nás zůstalo bláto. To je koneckonců patrné i z fotografií. Nehoda je v šetření Policie a já sám mám spoustu nejasností ohledně příčiny, nicméně kluzkou vozovku z toho vylučuji a mám k tomu dostatek důvodů. Já jsem rád, že řidič z toho vylezl a nic vážného se mu nestalo.

problém s mobilní technikou

(Tom, 5. 4. 2012 23:38)

Clapi, při repasi auta jste odvedli skvělou práci, ale když jsem četl, co se vám dělo na cestě na cvičení, tak jsem tedy začal uvažovat, zda je či není dobré míchat části hnací soustavy. Pokud se nepletu tak máte motor ani né RT ani né MTS ale motor LIAZ 100 nebo tak nějak a další části z jiného vozu LIAZ . Že ano?

Re: problém s mobilní technikou

(Jenda, 6. 4. 2012 9:46)

Ahoj Tome, každá přestavba má své porodní bolesti:-) Ale pohony naštěstí na našem autě po přestavbě drží. To, co se stalo byla závada na retardéru, kde došlo k uvolnění hlavní matice brzdového talíře. A ta první závada - co je fakt, tak u všech přestaveb na Turbo motory LIAZ se hůře chladí motor, do toho se prodřela plastová hadice přívodu vzduchu k ruční brzdě, auto začlo do kopce tudíž samovolně brzdit, motor se značně přehřál a následně chytila tepelná izolace kolem výfuku, která byla pravděpodobně mastná od nespálené nafty:-) Jinak jsme až na stáří vozu spokojeni:-)

Jenda

Re: Re: problém s mobilní technikou

(Tom, 7. 4. 2012 19:59)

Děkuju za vysvětlení Jendo.

MÍRA

(míra, 28. 3. 2012 10:40)

Posílám odkaz na soupravy za super cenu
http://www.celeano.cz/cz/katalog-gratis/souprava-sportovni/sportovni/224-atlanta/

Avia CAS-8 500/25

(Tomáš, 12. 4. 2011 8:36)

Zdravím vás po druhé
Psal jsem tady, že bych do našeho sboru chtěl taky pořídit nějakou tu CASku, ale nejspíš to neklapne. Strašně mě ale zaujala vaše přestavba. Mám-li být upřímný, tak jsem tento nápad měl už dávno -využít úložný prostor za zadnímy sedadly. Mám to už i dokonce graficky zpracované v počítači. Nechci po vás nějaké detaily o přestavbě, protože je to vaše dílo a nechci jej kopírovat, jen se chci zeptat, jestli po této přestavbě DA Avia na "CAS Avia" bylo potřeba zapsat tohle do papíru TP a tak podobně. Jestli jste s tím něměli problém na technické, nebo jak jste vůbec tohle řešili??
Jen to mě zajímá. Když tak můžete psát na můj mail djboby@seznam.cz Bude to lepší.
Díky moc a mějte se
Tomáš, strojník zásahovky a jednatel SDH Sazovice

Poklona

(Tomáš, 6. 4. 2011 11:15)

Zdravím kolegy. Moc vám gratuluji a klaním se nad tím, čeho všeho jste dosáhli. Někteří nadšenci v našem sboru by taky chtěli pár změn a koupit nějakou tu CASku, ale stále u nás mají hlavní slovo ti starší a méně zapálení...:) Sice už máme v předních postech i mladší členy a ti staří to chtějí časem pustit úplně, ale je to ještě běh na dlouhou trať. Zatím máme zásahovou jen DA-8 Avii-31 a jsme v JPO-V. Občas nás někde povolají, ale uvidíme, jak to bude časem... Před vámi ale smekám. Máte skvělou techniku, hezké stránky a spousta nadšenců.
Přeji hodně toho hasičského štěstí.
Tomáš, strojník zásahovky a jednatel SDH Sazovice
http://www.sazovice.cz/index.php?nid=3937&lid=CZ&oid=495417

Re: Poklona

(Jenda Brabec, 6. 4. 2011 21:49)

Děkujeme za uznání a přejeme hodně zdaru ve Vaší práci...:-)

Jenda Brabec - velitel jednotky

stříkačky

(rena, 17. 3. 2011 15:48)

Dobrý den, dovoluji si vás oslovit s nabídkou náhradních dílů na hasičské stříkačky. Podívejte se na náš e-schop s náhradními díly, který neustále doplňujeme. http://autoterno.eshop-zdarma.cz
Spřáním krásného dne AUTOTERNO Ivánková

SDH Vestec

(Ivo Hamral, 10. 1. 2011 18:12)

Dobrý den,
chtěl jsem se Vás zeptat a poprosit o laskavost.Jsem začinajícím sběratelem hasičských nášivek a domovenek, tak jsem Vás chtěl požádat, zda by jste mi nemohli zaslat vaši pěknou hasičskou nášivku a domovenku.Jsem hasičským nadšencem a jsem v hasičském sboru dobrovolných hasičů Vestec na Nymbursku.Kdyby jste se chtěli podívat na naše hasičské stránky, tak se můžete podívat na internetovou stránku: www.sdh-vestec.estranky.cz. Jsou tam veškeré naše aktivity,technika a činnosti našeho sboru.

Prosím o zaslaní na adresu : Ivo Hamral ml.
Vestec 123
Křinec
289 33

Pokud by jste mi nějeké nášivky zasílali, prosím i s Vaší zpáteční adresou, já bych Vám na oplátku zaslal prospekt o naší hasičině a technice jakou tu máme a take náš znak.

Kdyby jste měli jakékoliv otázky a dotazy, tak mě můžete kontaktovat na emailu: ivo.vestec@seznam.cz nebo na tel. 728 950 455.

Děkuju za spolupráci a těším se na případnou odpověď.
S pozdravem
Ivo Hamral
SDH Vestec

Tatra 8154x4

(Jarda, 10. 12. 2010 14:40)

Ahoj kluci tak jsme na naše stránky dali něco fotek z Tatry přestavba tedy spíš repase je to hodně sežrané hlavně kabina ,ale snad to příští rok dáme do pořádku . Pomalu se blíží konec roku tak vám přejeme hodně sil a elánu do toho roku 2011. Doufám ,že se uvidíme na Pyrocaru Ahoj SDH Malé Březno.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »