Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže v roce 2018

2. 7. 2018
1) Novoroční běh na Konopišti 1.1.2018
Po bujaré Silvestrovské oslavě je Novoroční běh opravdovou zkouškou vůle všech zúčastněných. Letos ji z řad turkovických hasičů podstoupili Jana Dvořáková, Jan Vaněk, Terezka Srnová a Pepík Brabec. Tradičně se dařilo na trati děvčatům  - 4. Terka, 6. Jana a skvělý výkon podal i Kenny , když ve tvrdé konkurenci obsadil 19 místo. Na 38. příčce pak dokončoval Pepík v mohutném finiši, ale to bylo kromě ostře rozběhlého začátku asi tak vše, co na trati předvedl.bsc_9494-kopie.jpg
 
2) Závod na běžkách 12 km volnou tecnikou O pohár ředitele HZS Hl.m. Prahy Bedřichov 24.1.2018
Letos se s nástrahami 12 km dlouhé tratě u Šámalovy chaty z Nové louky přes Hřebínek ve směru na Kristiánov a zpět na Novou louku pral jediný zástupce našeho sboru - Pepík Brabec. Nastoupil do závodu i přes dlouhodobé problémy s bolestí zad a výsledek - 17.místo - jeho zdravotnímu stavu odpovídal. Na víc dnes bohužel náš borec, který v minulosti bojoval o umístění v elitní desítce,  neměl. marwnreq35.1400.jpg
 
3) Závod v alpských disciplínách - OS a SL Ski serie Masters, Jablonec nad Jizerou, 9.2. - 11.2. 2018
Dlouhodobě prokazujeme, že se nebojíme postavit na start závodů v alpských disciplínách. Letos se hasičské závody nejely a proto jsme se rozhodli změřit síly s lyžaři, kteří se lyžování věnují naplno. Nedopadli jsme vůbec špatně, našemu závodníkovi Pepíkovi Brabcovi se podařilo dojet všechny jízdy a výsledné 12. místo v obřím slalomu a 8. místo ve slalomu  rozhodně zařazujeme mezi úspěchy turkovického lyžování. Škoda jen, že narychlo pořadatelé přesunuli superobří slalom už na pátek, toho se náš borec nemohl zúčastnit a přišel tak i o možnost bojovat o dobré umístění v kombinaci.dsc_7511-kopie-2.jpg
 
4) Celoroční činnost starších žáků - hra Plamen
Dva potomci z řad našich hasičů úspěšně bojovali v celoroční hře Plamen. Josef Brabec nejml. a David Bílý s družstvem SDH Senohraby zvítězili v okresním kole soutěžě a postoupili do kola krajského, kde nakonec skončili na celkovém 11. místě. Gratulujeme našim mladým nadějím a doufáme, že brzy přidají podobné výsledky i v dorostenecké kategorii.asc_6286---copy.jpg