Turkovice důležité informace

Sdružení přátel Ondřejova - dopis do Ozvěn

22. 9. 2010

Vážení spoluobčané ,

v odkazu, který je přiložen se dostanete na dokument, který by měl být v nezměněné podobě otištěn v mimořádných předvolebních Ozvěnách Ondřejova.

Místní část Turkovice - informace pro občany

19. 8. 2010

Spoluobčané Turkovic,

níže můžete nahlédnout do korespondence mezi mnou a starostou obce Ondřejov Martinem Macháčkem  týkající se problematiky naší místní části.

Rekonstrukce veřejného osvětlení v Turkovicích

28. 3. 2010

V místní části Turkovice proběhla plánovaná výměna svítidel veřejného osvětlení v celé staré zástavbě.

Poplatek za odvoz směsného domovního odpadu - aktuality

28. 3. 2010

Z obecního soudku - Loňské známky na popelnice platí pouze do konce března. Od 1. dubna budou vyváženy jen popelnice s letošní známkou.

Dešťová kanalizace

6. 12. 2009

V neděli 6.12. odpoledne čistili turkovičtí hasiči dešťovou kanalizaci na návsi. Abych vám pravdu řekl, tak v této lokalitě bych díky nekázni některých našich spoluobčanů bydlet nechtěl.

Vodovod v Turkovicích aktuality a důležité informace

30. 11. 2009

Vážení spoluobčané,

ve středu 25.listopadu proběhla v turkovické hasičárně schůzka za účasti starosty obce Ondřejova, kde hlavním tématem byla realizace podružných vodovodních řadů v Turkovicích.

I Vy můžete pomoci opravit silnice v okolí Turkovic!

8. 11. 2009

Hejtman středočeského kraje rozjel akci "pomozte opravit silnice".