Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harmonogram prací na vodovodu v Turkovicích

18. 4. 2012


     Naše redakce za Vás nahlédla do harmonogramu prací firmy Zvánovec - zhotovitele stavby vodovodu v Turkovicích. To nejdůležitější shrnujeme právě teď:
     Do konce června by měly být dokončeny všechny řady včetně přípojek v Turkovicích. Do konce července pak zadělány finálně všechny komunikace. Co to pro Vás znamená? Ti, kdo chtějí vodovodní přípojku, ale ještě nezaplatili investiční příspěvek obci (25, 35 resp. 45 tisíc Kč) dle podmínek stanovených zastupitelstvem obce, by měli co nejdříve podepsat smlouvu a příspěvek uhradit. Jinak se vystavují riziku, že jejich přípojka nebude realizovaná za stávajících podmínek stavby, ale již v režimu stavby nové za podmínek méně výhodných.
     Proto neváhejte a jednejte co nejdříve. Více informací získáte na obecním úřadě případně po dohodě na osadním výboru v Turkovicích.

Pepík Brabec

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář