Jdi na obsah Jdi na menu
 


I Vy můžete pomoci opravit silnice v okolí Turkovic!

8. 11. 2009

Spoluobčané,

Hejtman středočeského kraje rozjel akci "pomozte opravit silnice". Jde o to zaslat na E-mailovou adresu silnice@kr-s.cz formulář, který je uveden v příloze tohoto článku a eventuelně doplnit fotografiemi. Formulář jsem předvyplnil, abyste nemuseli složitě hledat informace o číslech silnic. Čím více lidí to pošle, tím máme větší šanci na to, že silnice v okolí Turkovic budou opraveny. Pokud tedy chcete , aby se se stavem silnic v okolí naší obce konečně něco začalo dít, neváhejte a odešlete přiložený soubor. Bylo by vhodné , kdyby alespoň někdo z vás pozměnil trochu text , případně přidal fotografie, aby to nebylo moc jednotvárné.

Jako jeden z výstupů z červencové schůze občanů byla právě nespokojenost se stavem povrchů vozovek v Turkovicích. Pro dočasné zlepšení stavu jsem požádal ZKP Kladno (správce silnic v okolí Turkovic) o provedení opravy. I když se opravy vlekly, alespoň před zimou se podařilo vyplnit výtluky. Je to ale jen oprava částečná, která po zimě nebude vůbec znát. Proto podle mého názoru je důležitější provést opravu celého povrchu vozovky včetně zpevnění krajnic tak, jak to proběhlo v loňském roce na silnici 113 z Ondřejova do Mukařova.

Abychom mohli vznést požadavek na opravu těchto silnic, bylo by vhodné, kdyby náš požadavek byl podpořen právě vaším hlasem, hlasem občanů.

Děkuji předem za Vaší podporu lepších silnic pro obyvatele Turkovic a okolí.

Formulář: /file/51/pomozteopravitsilnici_dotaznik_web.doc

Pepík Brabec
E-Mail: brabec.josef @seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

silnice

(Jenda, 12. 11. 2009 6:19)

Díky Viki.

silnice

(viki, 11. 11. 2009 1:07)

ok. tak já se budu tvářit jako, že něco v Turkovicích dělám a pošlu formulář také.