Rekonstrukce požární zbrojnice

Jak už asi mnozí z Vás ví, dočkájí se turkovičtí hasiči nového zázemí. V březnu tohoto roku započala výstavba nové požární zbrojnice na místě té původní.
Nebylo však jednoduché se se starými prostory rozloučit. Však jsme v nich už od roku 1955 a to je něco vzpomínek jak našich tak našich předchůdců, otců.
A né jenom vzpomínek ale za ta léta i materilálu. Ten bylo potřeba někam uskladnit a proto mi zde dovolte poděkovat členovi naší jednotky Jiřímu Srnovi, který nám na dobu rekonstrukce poskytl prostory v bývalé prodejně. Díky těmto prostorám jsme jako jednotka schopni plnohodnotně fungovat byť za stížených podmínek. Nová budova by měla být hotová v průbehu zimy 2022/2023. Pevně věříme, že až se zabydlíme, tak nám pomůžete otevření nových prostor oslavit.