Rekonstrukce požární zbrojnice

Jak už asi mnozí z Vás ví, dočkají se turkovičtí hasiči nového zázemí. V březnu tohoto roku započala výstavba nové požární zbrojnice na místě té původní.
Nebylo však jednoduché se se starými prostory rozloučit. Však jsme v nich už od roku 1955 a to je něco vzpomínek, jak našich, tak našich předchůdců, otců.
A né jenom vzpomínek, ale za ta léta i materiálu. Ten bylo potřeba někam uskladnit a proto mi zde dovolte poděkovat členovi naší jednotky Jiřímu Srnovi, který nám na dobu rekonstrukce poskytl prostory v bývalé prodejně. Díky těmto prostorám, jsme jako jednotka schopni plnohodnotně fungovat, byť za ztížených podmínek. Nová budova by měla být hotová v průběhu zimy 2022/2023. Pevně věříme, že až se zabydlíme, tak nám pomůžete otevření nových prostor oslavit.