MČR v běhu na 60m překážek

V sobotu 23.9.2023 byly k vidění na Mistrovství České Republiky v běhu na 60m překážek také turkovické barvy. Kryštof Nejedlý v kategorii starších žáků se s časem 13:99 tak vysoko nevyšplhal, ale i tak předvedl parádní výkon na úrovni svého maxima. Matěj Kaše dokonce předvedl svůj životní výkon a s časem 14:17 vystoupal mezi mladšími žáky až na 16. příčku!  Gratulujeme oběma borcům!!!

Závěrem bych chtěl dodat, že není zcela běžné dostat se ve sportu až na vrcholnou úroveň v rámci naší republiky. Nesmírně si vážíme toho, že jsme měli tu čest reprezentovat náš Sbor, Okrsek, Okres i Kraj a samotnou účast bereme s pokorou. I když budeme pracovat v následujícím roce naplno, tak vysoko se už dostat nemusí žádný z našich závodníků. Konkurence je obrovská a záleží opravdu na detailech.