Náše první červnová sobota nabitá soutěžemi

Obsadili jsme hned celou bednu!!! 6 závodníků postoupilo na krajskou soutěž, k tomu jsme přidali na pódiích jedno 1., dvě druhá a jedno 3. místo. Padlo 5 osobních rekordů a jeden týmový. To je stručná bilance hned ze 3 závodů ze soboty 3.6.2023.

Premiérově jsme závodili v nových dresech a ty nám přinesly pořádnou porci sportovního štěstí. Jak se to všechno seběhlo? Od rána se souběžně běžel Okresní závod v běhu na 60m překážek a 4. kolo podlipanské ligy v Rostoklatech. Do Rostoklat jsme vyslali 2 družstva mladších a 1 družstvo starších žáků. Mladší družstvo A dokázalo zaběhnout požární útok za 20,70 a tím vytvořilo nový týmový rekord, stanovilo nejlepší letošní výsledek v lize a vyrovnalo loňské maximum. V Čelákovicích mezitím v běhu na 60m překážek se mladší žáci poskládali za sebe a obsadili první tři místa, starší žáci postoupili ze 2. a 5. místa, starší žákyně ve své soutěži zvítězila. Odpoledne se potom někteří zúčastnili soutěže dětského železného hasiče v Senohrabech, kde se nám podařilo v kategorii mladších vybojovat 2. místo. Na této soutěži ale nejde ani tak o výsledky, jako o překonání sama sebe, a tak zde vlastně zvítězili všichni, kterým se podařilo závod dokončit. Gratuluji všem úspěšným závodníkům a přeji více podobných úspěchů!!!