Závod požární všestranosti Třemblat 26.9.2021

V neděli 26.9.2021 se naše mládež zúčastnila historicky první soutěže v požární všestranosti.

Závod pořádali kolegové z Třemblat a nutno podotknout že soutěž byla perfektně připravena. Soutěže se zúčastnili družstva ze širokého okolí.  To ale na naší mládeži nezanechalo sebemenší známky nervozity a na start se postavili hned tři Turkovická družstva. A jak to Turkováci umějí hned cílili na stupně nejvyšší. Družstvo mladších žáků si doběhlo pro úžasné 2. místo z celkového počtu 7mi družstev. Družstvo Starších žáků pro krásnou bramborovou medaili také ze 7mi družstev. A ani naše přípravka nezůstala pozadu a ukázala že v budoucnu bude ostatním hrozbou.

Tímto mi dovolte poděkovat trenérům naší mládeže za perfektní přípravu našich dětí a popřát jim spoustu podobných úspěchů.